Banyonuzun zarafeti ve ergonomisiyle bambaşka bir alana dönüştüren GOLD BAN-YOM; geleneksel çizgileri yenilikçi bir anlayışla yorumlayarak; sizler için rahat ve ferah yaşam alanlarını; kaliteden ödün vermeden tasarlar.

Yorucu iş hayatının stresini evinizde size unutturacak olan banyonuz; hak ettiği önemi GOLD BAN-YOM‘da buluyor; kalitesini bir adım öteye taşıyor.

Akyurt’ta 5000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında; endüstriyel tasarımcılarının titizlikle hazırladığı modeller; yüksek malzeme kalitesi ve renk alternatifleri ile konusunda uzman teknik ekiplerce son teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan GOLD BAN-YOM; kalite kontrol uzmanlarınca üretmin her aşamasının denelenmesini sağlayan “kalite çemberleri” yönetimiyle sıfır hata yaklaşımını temel ilke olarak benimsemiştir.

35 yıllık tecrübesiyle ülke genelinde yaygın bayi ve servis ağına sahip GOLD BAN-YOM, son yıllarda yaptığı atılımlarla ihracatını da önemli boyutlara taşıyarak yurt dışında da hizmet vermeye devam etmektedir.